تدریس در آکادمی تراپی ایران

آکادمی تراپی ایران، دانشگاهی آنلاین است که آموزش‌های کاربردی و مورد نیاز دانشجویان را ارائه می‌دهد. در همین راستا تاکنون بیش از ۱۵۰۰ ساعت آموزش آنلاین، در زمینه‌‌ها و رشته‌های مختلف، ارائه شده‌اند و این آموزش‌ها در اختیار بیش از ۹۰۰ نفر دانشجوی آنلاین در سراسر ایران و خارج از کشور قرار گرفته‌اند. آموزش‌های آکادمی تراپی ایران، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.

شرایط مالی و اطلاعات پرداخت

آموزش‌های منتشر شده، با ذکر نام مولف، بوده و در کنار این موضوع، از بعد مادی نیز آکادمی تراپی ایران پلن‌هایی را برای پرداخت به مدرسین ایجاد کرده‌است.

راهنمایی بیشتر

برای اطلاع از بررسی فرایند همکاری و موضوعات تدریس در آکادمی تراپی ایران، بر روی آکاردیون زیر کلیک نمایید.

فرایند بررسی همکاری با آکادمی تراپی ایران

۱) هماهنگی اولیه

هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی توسط مدرس ( تکمیل فرم این صفحه (+))

۲) ارسال سر فصل

ارسال سرفصل توسط مدرس و هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش‌ضبط

۳) هماهنگی ضبط نهایی

تکمیل فرم قرارداد و شروع همکاری رسمی

ویژگی‌های موضوعات مناسب برای تدریس در آکادمی تراپی ایران

۱) موضوع جدید و یا نسخه تکمیل شده از آموزش‌های منتشر شده در سایت آکادمی تراپی باشد: لیست دوره‌های ارائه شده در آکادمی تراپی، در این لینک (+) و دوره‌های در حال ارائه در این لینک (+) در دسترس است.

۲) مدت زمان آموزش مورد نظر کوتاه باشد: کوتاه و خلاصه بودن آموزش‌ها در مقایسه با آموزش‌های سنتی و حضوری از ویژگی‌های اصلی آموزش‌های آکادمی تراپی است. از سویی دیگر برای شروع همکاری، هماهنگ کردن یک آموزش کوتاه، راحت‌تر و چابک‌تر خواهد بود.

۳) شما تسلط و تجربه آموزشی بیشتری در آن دارید: مثلاً اگر موضوع «الف» را قبلاً دو بار و موضوع «ب» را بیش از ۱۰ بار تدریس کرده‌اید، اولویت با موضوع «ب» خواهد بود.

۴) سطح نیاز به محتوای موضوع بالا باشد: یعنی تعداد دانشجو و یا متخصص غیردانشجوی بیشتری، نیاز به آموختن آن داشته باشند.

۵) دروس رسمی دانشگاهی: حداقل مدرک تحصیلی برای تدریس دروس رسمی دانشگاه، کارشناسی ارشد است.

ارسال عناوین آموزش و شروع به همکاری با آکادمی تراپی

آکادمی تراپی ایران بیش از 50 عنوان آموزش آنلاین، با مجموع مدت زمان بیش از ۱۵۰۰ ساعت، در زمینه‌های تخصصی مختلف، به ۹۰۰ نفر از اعضای جامعه دانشگاهی ایران و برخی کشورهای همسایه، ارائه داده است. آموزش‌های آکادمی تراپی به صورت صوتی و ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد. به منظور شروع همکاری و پیوستن به اعضای هیات علمی آکادمی تراپی، لطفاً عناوین آموزشی مورد نظر خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایید.